Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

ШКОЛА РОБОТОТЕХНІКИ м. ПОКРОВ – ПЕРШІ КРОКИ ДО IT-ТЕХНОЛОГІЙ

ШКОЛА РОБОТОТЕХНІКИ м. ПОКРОВ – ПЕРШІ КРОКИ ДО IT-ТЕХНОЛОГІЙ
21 Сен 2021 09:35 | Новости Покрова

Розпочався новий навчальний рік й у вихованців Школи робототехніки, що діє у Будинку творчості дітей та юнацтва.

Юні покровчани  вже декілька років поспіль мають змогу безкоштовно оволодівати актуальними знаннями.

Учні вактивно занурилися у науково-творчий процес, де розвивають свої здібності, і, можливо, роблять перші кроки до майбутніх професій.

— До школи вже записалося близько 100 учнів, — розповідає директор БТДЮ Ніна Якимова, — набрано шість груп дітей 8-18 років по 15 учнів у кожній. Три групи гуртка робототехніки вивчатимуть макетування, електроніку та програмування, одна — вивчатиме комп’ютерну графіку,  дві групи найменших вихованців навчатимуть початковому програмуванню. Також група першачків СЗШ №9 відвідуватиме гурток, де діти осягатимуть основи комп’ютерної грамотності.

Тут у доступній формі викладають технічні науки, де поєднані знання з фізики, електрики, електроніки, програмування. Достатня увага приділяється практичним заняттям, аби зацікавити розвиватися в цьому напрямку далі. Робота побудована відповідно до вікових особливостей, від простого — до складного.

Вихованці декілька років активно беруть участь у різноманітних конкурсах інформаційних технологій та здобувають перемоги, що засвідчує гарну підготовку дітей. Зараз старша група вихованців готується до обласного Фестивалю робототехніки, що пройде наприкінці вересня.

Бажаємо гарних результатів, продовжувати рухатися до нових знань, які згодом принесуть користь людям. А найменшим учням — з цікавістю поринути у світ знань та нових технологій, який їм пропонує школа робототехніки БДТЮ.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250