Покровчани стали  призерами  двох чемпіонатів із дзюдо

20 Вер 2021 15:05 | Новини Покрова

Днями у Дніпрі відбулося  одразу дві важливі події  для українських дзюдоїстів. Завершився Чемпіонат України серед  молоді  до  23-х  років та Відкритий Чемпіонат  України  серед ветеранів.  В обох  змаганнях  сере  призерів –  покровчани.

15-16  вересня  з нагоди національної  першості   серед молоді  на  татамі  нового спорткомплексу “Олімпійські резерви” вийшло 315 учасників з  двадцяти областей. Шість нагород завоювали спортсмени з Дніпропетровщини, серед них вихованка тренера ДЮСШ ім. Дані Дідіка  Сергія Сінілова— Ліза  Литвиненко.

Спортсменка, нині студентка Придніпровської державної академії  фізичної культури і спорту, стала  абсолютною чемпіонкою у  ваговій категорії до 78 кілограм.

Цей чемпіонат став відбірковим на молодіжний чемпіонат Європи, що проходитиме у Будапешті на початку листопада.

17  вересня, слідом за молоддю,  медалі національної першості розігрували спортсмени –  ветерани 30+.

Чемпіонат  проходив  у рамках ІХ  Літніх Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

Понад  250 дзюдоїстів з усіх куточків нашої  країни вели  запеклу боротьбу  за  нагороди у різних вікових  категоріях.  Серед них п’ять покровчан, які  за підсумками  9-годинних змагань отримали гарні результати.

Сергій Сінілов та Максим  Івженко завоювали срібло, Андрій Ткачов та Євген Соколов здобули  бронзу,  До п’ятірки кращих увійшов Сергій Нагорний.

Вітаємо  переможців  та учасників турнірів  з високими  нагородами, бажаємо подальших успіхів!