Вихованці спортивних шкіл Покрова здобули нові перемоги

25 Тра 2021 11:18 | Новини Покрова

В арсеналі вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста додалося спортивних перемог.
Юні покровчани розвивають свої здібності в багатьох видах спорту і показують гарні результати.
Успішно виступили спортсмени КДЮСШ “Манганіт” в обласних змаганнях з легкої атлетики на честь Заслуженого тренера України Володимира Воловика, що відбулися в Нікополі. Близько 300 атлетів із Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Зеленодольська, Васильківки, Нікополя та Покрова змагалися з бігу на 60, 100 та 800 метрів, у стрибках в довжину, штовханні ядра та метанні молота.
У наполегливій боротьбі покровчани вибороли сім призових місць.
Перші місця на дистанції 800 метрів посіли вихованці тренера – викладача Віктора Шинкаренка – ліцеїстка Лоліта Шевченко та учень НВК №1 Роман Губа.
Першість на дистанції 60 метрів та третій результат на дистанції 200 метрів завоював учень НВО Олександр Козаченко (тренер-викладач Сергій Бруско).
Романюк Аліна (НВК №1) прибігла третьою на дистанції 800 метрів (тренер-викладач Віктор Шинкаренко).
Учениця СЗШ №9 Юлія Опрю виборола ІІІ місце на дистанції 60 та 200 метрів (тренер – викладач Віктор Шинкаренко).
А вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка успішно взяли участь у відбіркових іграх Чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н., які днями пройшли в Покрові.
Футболісти тренера Олександра Дюльдіна впевнено вибороли перемогу у своїй підгрупі, куди увійшли також команди Широковської та Лозуватсьої спортивних шкіл.
Ставши лідерами змагань, покровчани вийшли до фіналу, що відбудеться вже на цьому тижні.
Вітаємо юних спортсменів та їхніх тренерів, бажаємо успіхів та нових досягнень!