Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
23 Фев 2021 15:50 | Новости Покрова

Освіта
Методисти методичного кабінету управління освіти взяли участь у дистанційному навчанні з теми «Організація діяльності Центрів професійного розвитку педагогічних працівників».
В онлайн-форматі пройшло засідання методичної студії для практичних психологів та соціальних психологів закладів освіти на тему: «Психологічні особливості розвитку самоефективності здобувачів освіти різного віку».
Протягом тижня в закладах освіти проведено тематичні виховні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.
Клуб активної шкільної молоді «Сфера» БТДЮ посів ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Краще творче учнівське об’єднання еколого – натуралістичного профілю» (Керівник Ю.А. Чирюк).

Медицина
На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 49 хворих, 65 пацієнтів нині знаходиться у денному стаціонарі хірургічного профілю.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1927 осіб, 103 отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 177 виїздів.
В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 145 громадян. Консультації отримали 227 осіб, які не потребують термінового вирішення питань. Опрацьовано 153 особових справи.
Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснено один виїзд, відвідано одну постраждалу особу за місцем проживання.
Підготовлено 13 направлень на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.
Триває інвентаризація особових справ отримувачів державних допомог.
Взято участь у двох онлайн – семінарах. Один а тему: «Порядок допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також особам, що постраждали від торгівлі людьми», проведеному ДСНС. Другий від ДніпроОДА про практичне використання програмного комплексу «Соціальна громада» для надання адміністративних послуг соціального характеру».
В управлінні обліковується 5136 отримувачів житлових субсидій, 2809 — державних допомог, 1225 домогосподарств, де користуються пільгами, 287 учасників АТО, 424 ВПО.
У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.
Проводять моніторинг стану здоров’я , виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. В рамках карантину діє Університет ІІІ віку, клуби за інтересами.
У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”.
Для безробітних осіб проведено інформаційний та профконсультаційний вебінари.
Працівники філії, які відповідають за рекрутинговий напрям взяли участь в онлайн-семінарі Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Мотивовані на результат.
Комунальна сфера
Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, займалися прибиранням територій міста. У міськводоканалі виконали 8 заявок з водопровідних мереж.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250