Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
10 Ноя 2020 10:31 | Новости Покрова

Освіта
У закладах загальної середньої освіти протягом тижня проводилися тематичні заходи, присвячені Всеукраїнському фестивалю «Молодь обирає здоров’я».
Вихованці гуртка декоративно-ужиткового мистецтва БТДЮ стали переможцями дистанційного Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Я і мистецтво».
Медицина
На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 73 хворих, 51 пацієнт нині знаходиться у денному стаціонарі хірургічного профілю.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1611 осіб 154 отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 198 виїздів.
Соціальна сфера
В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 203 громадян. Консультації отримали 192 особи, які не потребують термінового вирішення питань.
На обслуговування до територіального центру взято дві особи.
Підготовлено 18 направлень на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.
Прийнято участь у семінарі, проведеному ДСЗН в режимі онлайн ZOOM- конференції щодо реалізації державної політики з питань забезпечення осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.
В управлінні обліковується 4007 отримувачів житлових субсидій, 2832 — державних допомог, 1382 домогосподарств, де користуються пільгами, 280 учасників АТО, 419 ВПО.
У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.
Проводять моніторинг стану здоров’я , виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. В рамках адаптивного карантину діє Університет ІІІ віку.
У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”. Для безробітних осіб , які перебувають на обліку організовано Skypе семінар з ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості.
Для працівників філії , які займаються профорієнтацією проведено ZOOM конференцію з методичної допомоги в складанні резюме.
Для осіб відповідальних за напрямом рекрутингу пройшла перша серія командної супервізії .
Комунальна сфера
Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території міста, збирали та вивозили листя, здійснювали санітарну обрізку дерев. У міськводоканалі виконали 4 заявки з водопровідних мереж.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250