Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
22 Сен 2020 08:21 | Новости Покрова

Освіта
З 15 вересня розпочався освітній процес в Будинку творчості дітей та юнацтва. Гуртки працюють у звичному режимі, з дотриманням карантину.
Медицина
На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 49 хворих, 52 пацієнти нині знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1722 особи, 115 — отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 151 виїзд.
Соціальна сфера
У зв’язку з карантином в управлінні праці та соціального захисту населення обмежено відвідування громадянами.
З метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 273 громадян. Консультації отримали 179 осіб, які не потребують термінового вирішення питань.
Надійшло та опрацьовано три повідомлення про домашнє насильство.
Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснено два виїзди, відвідано сім родин за місцем проживання.
На обслуговування до територіального центру взято три особи.
В управлінні обліковується 2990 отримувачів житлових субсидій, 2832 — державних допомог, 1594 домогосподарства, де користуються пільгами, 282 учасники АТО, 415 ВПО.
У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.
Проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. В рамках адаптивного карантину діє Університет ІІІ віку.
У міській філії обласного центру зайнятості
Прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”.
Протягом тижня для безробітних проведено через скайп-зв’язок два вебінари. Співробітники філії, які займаються профорієнтаційною роботою взяли участь у навчальному семінарі “Сучасні джерела пошуку роботи” шляхом Zoom конференції.
Фахівці філії продовжують інформаційну компанію щодо залучення безробітних, які до 30 вересня мають змогу підвищити конкурентоспроможність шляхом навчання на міжнародній платформі GOURSERA. 35 безробітних вже скористалися такою можливістю. 37 безробітних осіб уже скористалися даною можливістю.
Комунальна сфера
Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території міста, збирали та вивозили листя, здійснювали санітарну обрізку дерев, полив та прополювання квітників.
У міськводоканалі виконали 6 заявок з водопровідних мереж, накрили три люка.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250