Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Шановні мешканці м. Нікополя! Керівники підприємств та організацій!

Шановні мешканці м. Нікополя! Керівники підприємств та організацій!
20 Ноя 2020 14:05 | Новости Никополя

З першими прохолодними днями осені (середньодобова температура тримається нижче +5 С) спостерігається процес листопаду у деревних рослин, що у свою чергу сповіщає – настає сприятливий час для проведення робіт по догляду за кронами дерев, зокрема – осінньої обрізки. Із першим листопадом настає одна з фізіологічний стадій розвитку дерев – фаза спокою (рослини скидають листя, призупиняються процеси сокоруху, закінчуються процеси здерев’яніння пагонів ). Будь який вид обрізки має на меті не лише підтримання декоративності різних типів насаджень, підтримання їх високого фітосанітарного стану, але перш за все направлений на забезпечення життєздатності рослинності міста.

Омолоджувальна обрізка – забезпечує посилення процесів росту у деревних рослин старшого віку, формувальна – процесів росту і розвитку у молодих екземплярів дерев.

Формувальна обрізка направлена також на підтримання декоративності насаджень шляхом надання привабливості формі крон дерев шляхом рівномірного розміщення гілок. Вона може бути слабка, помірна і сильна. Залежить від виду дерев, їх віку, стану і визначається при постійному моніторингу за зеленими насадженнями. Постійний ріст і розвиток дерев призводить до того, що ріст пагонів поступово призупиняється, як результат відбувається загущення крони. Після проведення формувальної обрізки верхні пагони подовжуються, листя збільшується, а як результат крона стає густа. Сильна формувальна обрізка, на яку постійно нарікають жителі міста не направлена на знищення дерев, а використовується для догляду за швидкорослими видами дерев, зокрема, тополі. Якщо не проводити даної операції то крона рідшає, нижні гілки відмирають, що у свою чергу може бути небезпечним для пішоходів, сусідніх будівель та автотранспортних засобів. Омолоджувальна обрізка направлена на посилення ростових процесів у рослин старшого віку і підтримання їх життєздатності, коли частково або повністю видаляються скелетні гілки. Дбати про зелені насадження наш обов’язок, щоб забезпечити наявність життєво необхідного елементу природнього середовища у місті Нікополі – зелених насаджень.

Оставить комментарий

avatar
250