Енергодарські яхтсмени поповнили скарбничку досягнень чотирма призовими місцями

Джерело: ЗАЕС

28 Вер 2020 15:21 | Новини Нікополя

Пройшла традиційна регата крейсерських яхт на Кубок Каховського моря. Ці змагання завершують вітрильний сезон в акваторії Каховського водосховища і зібрали цього року 30 учасників з Енергодара, Запоріжжя, Нікополя, Дніпра та Херсона.
З семи стартових груп, що формуються відповідно до характеристик яхти, у чотирьох енергодарці стали призерами.
Найкращий результат серед енергодарських учасників регати показав екіпаж «Північної Кароліни» (клас «3/4 тонни»), що представляє ВП «Атоменергомаш».
Два других місця вибороли яхти з командами працівників Запорізької АЕС – «Гетьман» (клас «1/4 тонни») на чолі з капітаном Олегом Содомою та «Гепард» (клас «1 тонна»), капітан – Сергій Турченко.
Ще одна яхта з Енергодара (напівтонник «Тавріка»), яку разом з командою вів до фінішу корифей вітрильного руху енергетичної столиці Микола Атанов – посіла третє місце.
Це були найкращі гонки за весь сезон – вітер був таким, як треба, і кожен екіпаж міг повною мірою проявити всі свої можливості.