Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Завдяки цифровізації система охорони здоров’я України змогла швидше реагувати на виклики, пов’язані з CОVID-19 – Юлія Соколовська

Завдяки цифровізації система охорони здоров’я України змогла швидше реагувати на виклики, пов’язані з CОVID-19 – Юлія Соколовська
18 Мая 2021 16:40 | Новости Украины

У період пандемії коронавірусу система охорони здоров’я України була більш підготовленою, оскільки в цій сфері вже чотири роки поетапно розвивається діджиталізація. Про це заявила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська, беручи участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Цифровізація» у Києві.

За її словами, інформаційні системи у сфері громадського здоров’я та закупівлі ліків, електронна система охорони здоров’я стали основою для впровадження цифрових інструментів у період пандемії.

Також заступник керівника Офісу Президента звернула увагу на те, що багато напрямів, які мали розвиватися наступні кілька років, під час пандемії отримали найвищий пріоритет і збільшення фінансування, зокрема йдеться про все, що стосується збору інформації, електронних інструментів, баз даних та їхньої інтеграції.

Юлія Соколовська наголосила, що Європейський Союз нині також активно впроваджує діджиталізацію у сфері охорони здоров’я. Так, з квітня 2021 року розпочав роботу новий орган – Європейська виконавча агенція з охорони здоров’я та діджиталізації (European Health and Digital Executive Agency, HaDEA).

Оставить комментарий

avatar
250