Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Honda показала новий 7-місний кросовер

Honda показала новий 7-місний кросовер
4 Мая 2021 12:55 | Новости Украины

Компанія Honda показала, як буде виглядати її новий семимісний кросовер, який прийде на зміну BR-V. Наступник компактної моделі розкритий у вигляді шоу-кара N7X, але цей статус не повинен бентежити – футуристичних деталей в концепті не помічено, а значить серійна версія буде зовні майже такою, як ми бачимо на фото.

Наступник Honda BR-V відмовиться від кузова типу компактвен на користь традиційного форм-фактора кросовера. Концепт з повністю світлодіодним оптикою і великими легкосплавними колесами натякає на гідне оснащення топ-версій, хоча базові моделі будуть відверто простіше.

Про технічну начинку нової Honda офіційної інформації поки немає, але можна очікувати збереження передньоприводної платформи і 1,5-літрового 122-сильного бензинового двигуна. Ймовірно, покупцям запропонують вибирати тільки коробку передач – можна буде залишити 6-ступеневу «механіку» або доплатити за варіатор.

Прем’єра серійної версії наступника Honda BR-V відбудеться до кінця року, а першим ринком для моделі стане Індонезія. В майбутньому 7-місний кросовер з’явиться й в інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. В Європі, і, відповідно, в Україні, очікувати його не варто.

Оставить комментарий

avatar
250