Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Зарплата держслужбовців може зрости на 30%

Источник: ТСН

Зарплата держслужбовців може зрости на 30%
8 Сен 2019 07:00 | Новости Украины

Державним службовцям у разі реалізації підготовленої концепції реформування оплати праці можуть Гройсман анонсував значне підвищення зарплат тренерів дитячих спортивних шкіл Гройсман анонсував значне підвищення зарплат тренерів дитячих спортивних шкіл підняти заробітну плату на 30%.

Про це сказав голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

Агенство підготувало концепцію, яку винесуть на розгляд Кабміну. «Вона передбачає подальше збільшення посадового окладу, ліквідацію всіх додаткових надбавок та інших речей, обмеження премій у 30%. З надбавок залишається лише «за вислугу років», що дає змогу утримувати людей на державній службі», — повідомив Ващенко.

Мінімальний посадовий оклад на державній службі має становити три прожиткових мінімуми. «Звідси можна вважати, що загалом збільшення буде відсотків на 30», — зазначив Ващенко.

Як повідомлялося раніше, у липні Середня зарплата зросла на 188 гривень. В яких галузях і регіонах отримують найбільше та найменше Середня зарплата зросла на 188 гривень. В яких галузях і регіонах отримують найбільше та найменше середня зарплата становила 10971 грн. Це на 188 грн (1,7%) вище за червневий показник, який становив 10783 грн. А за останній рік вона зросла на 19,6%. Нині середня зарплата в 2,6 раза вища за мінімальну (4173 грн).

Оставить комментарий

avatar
250