Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
2 Фев 2022 12:18 | Новости Покрова

Освіта

Вихованці  Будинку творчості дітей та юнацтва  здобули призові місця  у  Всеукраїнському відкритому дистанційному конкурсі-виставці  “Новорічні пригоди” та обласному конкурсі «Ялинка New Style – 2021».

Медицина

На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 87 хворих, 5  пацієнтів знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1954 особи, 105 — отрималb невідкладну допомогу в амбулаторіях.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 193 виїзди.

Соціальна сфера

В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 59 громадян.   Для  отримання консультацій, довідок, оформлення запитів  справ в інші райони звернулося 146 осіб. Опрацьовано 148 прийнятих справ.

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснено два виїзди, відвідано 5  родин за місцем проживання.  Опрацьовано 5 повідомлень про домашнє насильство.

Опрацьовано 5  заяв  щодо взяття на обслуговування до територіального центру.

За тиждень здійснено перевірку достовірності інформації про майновий  стан 20 громадян, щодо яких здійснюється  фінансування бюджетних коштів, правильності призначення державних допомог та субсидій, достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання ВПО. Порушень не виявлено.

Взято  участь у семінарі, проведеному ДСЗН в  режимі онлайн ZOOM- конференції щодо  організації надання соціальних послуг.

В управлінні обліковується  4422 отримувача субсидій, 2484 отримувача державних допомог, 1161 домогосподарство, де користуються пільгами, 293 учасники АТО, 413 ВПО.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.

Проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань.

У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”. Усі профорієнаційні  заходи проходять в онлайн режимі.

Для безробітних за тиждень організовано інформаційний  вебінар,  тренінг з техніки пошуку роботи.

Для працівників служби зайнятості та безробітних відбулася  групова  профконсультація стосовно патронату над дитиною за участю представників служби у справах дітей.

Комунальна сфера

Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали територію міста. У робочому ритмі працює «Універсал-Сервіс».

Міськводоканал виконував заявки з водопровідних мереж.

Прес-служба міського голови.

 

Оставить комментарий

avatar
250