Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У ПОКРОВІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО САДКА №11

У ПОКРОВІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО САДКА №11
15 Ноя 2021 15:15 | Новости Покрова
Вже понад п’ять років Покров успішно співпрацює з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. За цей час реалізовано важливі проєкти з реконструкції вуличного освітлення міста та прилеглих селищ. Черговим прикладом продуктивної спільної роботи стала модернізація дитячого садочка “Сонечко”. Де впроваджено термомодернізацію будівлі, що дозволяє більш як вдвічі знизити втрати тепла.
— Співпраця з НЕФКО, то завжди робота на перспективу. Реалізація таких термоізоляційних проєктів надзвичайно важлива для міста. Ми одночасно підвищуємо енергоефективність закладів освітньої сфери, створюємо комфорт для наших дітей, — зазначає міський голова Олександр Шаповал.
Навіть візуально помітно наскільки змінилася будівля одного з найстаріших дошкільних закладів міста — яскравий фасад, нові металопластикові двері та вікна, у тому числі пожежестійкі. Після ремонтно-оздоблювальних робіт сучасного вигляду набули вхідні групи і ганки. Замінено вуличне освітлення.
За кошти міського бюджету виконано благоустрій території — укладено тротуарною плиткою доріжки, облаштовано дитячий майданчик з гумовим покриттям.
Будівля стала значно тепліша за рахунок утеплення покрівлі, фасаду, цокольної частини, облаштування вимощень.
Замінено драбини аварійних виходів, систему вентиляції, протипожежної безпеки, освітлення.
У дитячому садку вже встигли оцінити позитивний економічний ефект від реалізації даного проєкту, економія тепла вже становить понад 50%.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250