Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У ПОКРОВІ ВПРОВАДЖЕНО ПАЛІАТИВНУ ДОПОМОГУ

У ПОКРОВІ ВПРОВАДЖЕНО ПАЛІАТИВНУ ДОПОМОГУ
14 Июн 2021 10:48 | Новости Покрова

Мультидисциплінарні мобільні бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги надають медичну, психологічну та соціальну допомогу тяжкохворим та їхнім рідним.

Два лікаря загальної практики сімейної медицини, 2 медсестри та психолог – таким є склад бригади, яка з травня розпочали свою роботу. За такий кортокий проміжок практичної діяльності пересвідчилися – безкоштовна паліативна допомога необхідна, бо саме від неї залежить, якими будуть останні роки, а подекуди й місяці життя невиліковно хворих. Ці пацієнти потребують комплексної допомоги, фахового супровіду, головне, підтримки. Задля цього Центр підписав додатковий пакет послуг, аби паліативна допомога була постійною та доступною всім, хто на неї потребує. Медики будуть працювати у тісному контакті із сімейними лікарями, з якими хворі уклали декларації та соціальними службами, для охоплення широкого спектру проблемних питань.

— Паліативна допомога – надзвичайно важливе питання. Всебічної медичної, психологічної та соціальної підтримки потребують як тяжкохворі, так і їхні рідні. Наше завдання, забезпечити комплексний догляд, максимально можливу якість життя таких хворих, щоб полегшити їхні страждання, — говорить заступник головного лікаря ЦПМСД Олена Саламаха.

Бригада щотижня відвідує пацієнтів, тримає постійний мобільний зв’язок, аби за необхідності надати допомогу. На кожного пацієнта складено індивідуальний план лікування й обстеження, він змінюється та корегується у процесі роботи. Бригада оснащена усім необхідним, має і кисневі концентратори. Паліативна команда не лише сама проводить необхідні маніпуляції, а й навчає рідних хворих обробляти рани, робити перев’язки – здійснювати догляд, який би полегшував їхній стан. На сьогодні під наглядом лікарів перебуває 54 невиліковних пацієнтів. Медики зазначають, є хворі, хто самотужки бореться з недугом. Звертаються до містян з проханням повідомляти про таких людей та родини лікарям, з якими у хворих заключені декларації, аби надати їм комплекс відповідних медичних послуг, підтримати й допомогти.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250