Новое на сайте

 (Новости Никополя)


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ПОКРОВА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ДВОХ МУЗИЧНИХ КОНКУРСІВ

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ПОКРОВА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ДВОХ МУЗИЧНИХ КОНКУРСІВ
10 Фев 2021 13:05 | Новости Покрова

Продовжують радувати рідне місто перемогами вихованці Школи мистецтв та Дитячої музичної школи.
Наприкінці січня відбувся 7-й дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості та мистецтв «Музичне Різдво». Захід проводять за ініціативи Міжнародного центру розвитку творчості й талантів проекту «Зірки 21-го сторіччя», Дніпропетровської спілки баяністів, акордеоністів та вокалістів та обласного осередку Національної хореографічної спілки України. Свої роботи на конкурсі презентували учасники з різних регіонів України.
Приємно відзначити, що представниця музичної школи Катерина Баландіна (викладач Тетяна Усенко) стала лауреатом І премії.
Лауреатами ІІ премії цього фестивалю також стала Єва Драгой (викладач Лариса Курочкіна) та вихованка Школи мистецтв Оля Радік (викладач Наталія Остапчук).
Додамо, що Єва Драгой також успішно взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Ера Водолія», який відбувся наприкінці січня у Києві. У цьому мистецькому заході покровчанка також завоювала ІІ місце.
Вітаємо наших талановитих дівчат та їхніх наставників, бажаємо відшліфовувати свій талант і підкорювати нові творчі вершини.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250