Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Новини Покров. В УНІВЕРСИТЕТІ ІІІ ВІКУ П’ЯТИЙ ВИПУСК.

Новини Покров. В УНІВЕРСИТЕТІ ІІІ ВІКУ П’ЯТИЙ ВИПУСК.
28 Мая 2019 10:19 | Новости Покрова

Кінець травня — гаряча пора для випускників. Слухачі університету ІІІ віку, який п’ятий рік успішно працює при територіальному центрі — не виняток.

Позаду у них цікавий пізнавальний рік, протягом якого забули про літа та недуги. Минулої п’ятниці їх урочисто вітали із завершенням навчального року та вручали сертифікати.

У творчих звітах та вікторинах поважні студенти підтвердили здобуті знання на трьох факультетах — “Основи народознавства і краєзнавства”, “Психологічні аспекти здорового довголіття” та “Сучасний підхід до ведення домашнього господарства”.

Директор установи Наталія Даниленко привітала підопічних та урочисто вручила свідоцтва про пройдений курс навчання п’ятдесяти двом студентам.

Свято з ними розділили і директор музею Тетяна Подольчак та екскурсовод Людмила Карандєй. Саме у стінах музею пройшло чимало занять. Слухачі університету ІІІ віку не лише збагатилися знаннями про історію та традиції рідного краю, а й самі стали джерелом цінної для музейників інформації.

Підопічні терцентру щиро дякували своїм наставникам і всім причетним до діяльності університету. Колектив нового музично-хореографічного факультету “Золота пора” подвоїв святковий настрій. Краков’як та Парижа танго у їх виконанні — це треба лише бачити!Спільне виконання пісень стало логічним завершенням офіційної частини та початком святкового чаювання.

Яким буде наступний навчальний рік в університеті, вирішувати самим поважним студентам. Їхнє анкетування та усні побажання стануть основою навчального плану. Бо головне, аби мудрим і сивочолим було цікаво та комфортно у стінах закладу.

Оставить комментарий

avatar
250