Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Покровчанка Ірина Романець – лауреат щорічної обласної педагогічної премії

Покровчанка Ірина Романець – лауреат щорічної обласної педагогічної премії
5 Окт 2020 09:42 | Новости Покрова

Напередодні професійного свята за сумлінну та віддану працю відзначили двадцять педагогів із різних навчальних закладів області, у тому числі і з Покрова. Щорічну обласну педагогічну премію отримала методист дитячого садка №21 Ірина Романець. Відзнаку кращим фахівцям дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти вручав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, засвідчуючи повагу та пошану до почесної та відповідальної місії педагогів.
— Пишаюся тим, що Покров багатий на талановитих, творчих педагогів. Ця висока відзнака — свідчення цього, — зазначив міський голова Олександр Шаповал.
Усе професійне життя Ірини Романець пов’язане з дитячим садком № 21, якому безмежно віддана. Вперше переступивши поріг закладу у 1994 році, випускниця Криворізького педагогічного інституту віддає йому свої знання і майстерність і до сьогодні.
Останні двадцять років старший вихователь, спеціаліст вищої категорії працює на посаді методиста дошкільного закладу. Тяжіє до інноваційної діяльності, впровадження в організацію освітньо — виховного процесу сучасних освітніх технологій. Зусилля методиста є і в численних перемогах колективу дошкільного закладу у конкурсних заходах різного рівня.
Це не перша висока професійна відзнака педагога на обласному рівні, в основі яких – наполеглива праця та безмежна любов до своєї професії.
Вітаємо Ірину Романець із заслуженою відзнакою та зі святом! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя!

Прес-служба міського голови.

 

Оставить комментарий

avatar
250