Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Покров майстерний

Покров майстерний
17 Окт 2019 09:22 | Новости Покрова

День міста презентувало розмаїття мистецьких напрямків та жанрів, на які багатий Покров — місто, що буквально дихає творчістю.

Петриківка, кераміка, авторські ляльки, квілінг, декупаж – центральна вулиця перетворилася на осінній вернісаж неперевершених робіт самобутніх майстрів. З кожним роком Покров відкриває нові імена і цього разу не залишив містян без хейд мейдової родзинки – порцелянових троянд Лілії Царициної.

Порадували і вже знані народні художниці. Ганна Рибцова представила нові витвори петриківського розпису, розквітав визнаний світом візерунок і на дитячих обличчях, які з любов’ю розмальовувала майстриня. Петриківка органічно поєдналася з вишивками Світлани Колєснікової ,Тамари Алілуєнко, картинами членів громадської організації «Крила життя».

Все це розмаїття національних кольорів відбивалося у картинах художників – Тетяни Дмитрук, Тетяни Думчикової, Юрія Петрухіна і їхніх вихованців. Покровчани й гості міста дивувалися неперевершеним авторським лялькам Ірини Крижанівської, Світлани Вшивкової, Тетяни Бочарової та Тетяни Цільке, витонченому декупажу Олени Дощенко. Свято Покрова привернуло увагу і нікопольських майстрів, котрі доповнили алею вишуканими текстильними та гончарними виробами.

Центральна вулиця перетворилася на територію майстрів, вона захоплювала і вражала, віддзеркалювала одну з багатьох граней Покрова – міста творчого, натхненного з особливим мистецьким обличчям.

Оставить комментарий

avatar
250