“БРОНЗА” ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ. СЕРГІЙ СІНІЛОВ ПОВТОРИВ УСПІХ МИНУЛОГО РОКУ

30 Лип 2019 10:30 | Новини Покрова

З 25 по 27 липня у місті Лас Пальмас (Канарські острови) пройшов особистий чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років і старше. Про престижність цього турніру свідчить той факт, що він зібрав 778 найкращих дзюдоїстів Старого Світу. Збірна команда України продемонструвала хороший результат. Загалом в її активі 16 медалей (3 золотих, 6 срібних і 7 бронзових).

Знову підтвердив свій високий рівень майстерності тренер Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка покровчанин Сергій Сінілов. Виступаючи в групі М-3 (категорія до 73 кг), в напружених поєдинках він виборов бронзову нагороду! Таким чином Сергій зробив свій внесок у загальний успіх команди.

Варто відзначити, що у 2018-му році на чемпіонаті світу серед ветеранів, який проходив у шотландському Глазго, Сергій Сінілов також виборов бронзову медаль. Своїм особистим прикладом він мотивує молодих спортсменів. Так, нещодавно його вихованець Артем Бубир став бронзовим призером Кубку Європи серед юніорів.