Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

«Батьківщина» відкрила гарячу лінію щодо земельного референдуму

«Батьківщина» відкрила гарячу лінію щодо земельного референдуму
12 Мая 2021 13:42 | Новости Никополя

на правах реклами

«Батьківщина» відкрила гарячу лінію щодо земельного референдуму

Партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» повідомляє про відкриття безкоштовної всеукраїнської гарячої телефонної лінії щодо земельного референдуму.

Ця політична сила рішуче виступила проти так званого «ринку землі», який запроваджується з 1 липня 2021 року, коли набудуть чинності зміни до українського земельного законодавства. Як наголошують у «Батьківщині», це дозволить продавати українську землю іноземцям, адже скасовано заборону на продаж особливо цінних земель та надане переважне право на купівлю землі особам, які збираються займатися видобутком корисних копалин.

Лише команда «Батьківщини» займає послідовну позицію щодо заборони продажу землі без проведення всеукраїнського референдуму, тому не дала жодного голосу за жоден «земельний» закон. Лідер партії Юлія Тимошенко оголосила, що першим на референдум буде винесене питання захисту землі. На базі чинного законодавства команда «Батьківщини» розробила план-графік проведення референдуму, відповідно до якого 22 травня відбудуться збори ініціативної групи, яка вже налічує понад 12 тисяч людей.

Отримати будь-яку інформацію, а також приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування можна за номером безкоштовної всеукраїнської гарячої телефонної лінії 0 800 30 2019, яку запустила команда «Батьківщини».

Оставить комментарий

avatar
250