Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі ВАО АЕС з ремонту енергоблоків

Источник: ЗАЕС

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі ВАО АЕС з ремонту енергоблоків
24 Мар 2021 09:56 | Новости Никополя

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у міжнародному онлайн семінарі, який було організовано та проведено ВАО АЕС за запитом фахівців атомних електростанцій з 11-ти країн світу. Тема семінару: «Базові принципи технічного обслуговування та ремонту». Головна мета заходу — обмін досвідом.
Серед учасників онлайн семінару були як фахівці з ремонту атомних станцій з 40-річним досвідом експлуатації, так і ті, хто працює на нових станціях і готується до першого ремонту.
Незалежно від країни, питання щодо ремонту атомних енергоблоків у всіх учасників однакові. На всіх підприємствах актуальні такі теми, як співпраця в бригадах, з керівництвом, організація та планування ремонтів, підтримання якості виконання робіт, складання звітної документації, взаємодія з постачальниками, тощо. І саме до фахівців Запорізької АЕС, які кожного року ремонтують шість атомних блоків, було найбільше запитань.
В свою чергу під час семінару фахівці Запорізької АЕС почули для себе багато пізнавальної інформації про досвід інших країн світу, зокрема про періодичність капітальних ремонтів.
Також, користуючись нагодою та темою онлайн семінару, представники ДП «НАЕК «Енергоатом» презентували колегам з інших країн світу можливості Центру підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС.

Оставить комментарий

avatar
250