Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Прокуратурі Нікополя вдалося повернути земельні ділянки вартістю понад 1,5 млн грн.

Прокуратурі Нікополя вдалося  повернути земельні ділянки вартістю понад 1,5 млн грн.
29 Июл 2020 16:08 | Новости Никополя

За втручання прокуратури громаді повернуто земельні ділянки вартістю понад 1,5 млн грн, які на підставі підроблених документів незаконно перебували у користуванні фізичної особи. Про це Радіо Ностальжі дізналося від прес-служби прокуратури Дніпропетровської області.

Нікопольською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішень Апостолівського районного суду щодо визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок загальною вартістю понад 1,5 млн грн та витребування їх з незаконного користування фізичної особи.

Встановлено, що у 2017 році громадянка надала державному реєстратору завідомо підроблені офіційні документи – розпорядження голови Апостолівської районної державної адміністрації про начебто надання їй в оренду трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Апостолівського району. Отже, на підставі фіктивних документів жінка незаконно отримала право користування державними земельними ділянками загальною площею 154 га.

Наразі за втручання прокуратури договори оренди визнано недійсними та земельні ділянки повернуто територіальній громаді.

Крім того, громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підроблених документів).

Оставить комментарий

avatar
250