Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У Нікополі продовжується щорічний конкурс «Чисте місто».

У Нікополі продовжується щорічний конкурс «Чисте місто».
25 Июн 2020 11:01 | Новости Никополя

Міський конкурс «Чисте місто» проводиться з 15 червня до 15 вересня 2020 року. До участі у конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоповерхових будинків та мешканці приватних будинків, юридичні та фізичні особи.
Приватні та багатоповерхові будинки ОСББ змагатимуться в номінаціях: «Квітучий дім», «Зелений оазис», «Кращий дизайн», «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий голова квартального комітету», «Кращий голова/керівник будинку ОСББ».

У кожній номінації три призових місця.Конкурсна комісія визначає переможців, які нагороджуються грамотою, одноразовою грошовою премією, або цінним подарунком. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів бюджету міста та благодійних внесків.

Запрошуємо усіх, хто облаштував біля свого будинку територію. Для участі в конкурсі необхідно підготувати подання (заяви) з інформацією про учасника, кольорові підписані фотографії із вказівкою дати зйомки чи кінозйомки об’єкту конкурсу. Все необхідне надсилайте на електронну адресу: leto2407@ukr.net або принесіть до відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, буд. 3-а, кабінет № 34) до 15.08.2019 року. Матеріали, подані пізніше зазначеного терміну або не правильно оформлені, чи не в повному обсязі, комісією не розглядаються.

Оставить комментарий

avatar
250