Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

Источник: Запорізька АЕС

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС
6 Мар 2020 10:22 | Новости Никополя

06 березня 2020 року в мережі знаходяться 4 енергоблока Запорізької атомної електростанції: перший, другий, четвертий та п’ятий. Сумарна потужність складає 4 035 МВт.

Третій енергоблок заходиться в плановому капітальному ремонті. На шостому енергоблоці триває плановий середній ремонт.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків Запорізької АЕС складає 0,11 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон на проммайданчику складає 11 мікрорентген за годину, в санітарно-захисній зоні (територія навколо станції радіусом 2,5 км) — 8-12 мікрорентген за годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької атомної станції.

Пріоритетними напрямками діяльності Запорізької АЕС є: надійне та безпечне виробництво електроенергії; забезпечення ядерної, радіаційної та екологічної безпеки; раціональне природокористування та запобігання виникненню екологічних загроз; контроль стану навколишнього середовища та вдосконалення системи екологічного управління; підвищення рівня екологічної обізнаності як персоналу станції, так і населення, яке проживає в зоні спостереження ЗАЕС.

 

Оставить комментарий

avatar
250