У Нікополі відбулись змагання з настільного тенісу

24 Гру 2019 11:50 | Новини Нікополя

21 грудня в спортивних залах НДЮСШ «Трубник» за адресою вул. Гагарина,54а пройшли змагання з настільного тенісу – першість школи серед новачків «Мій перший старт» і чемпіонат міста Нікополя серед юнаків та дівчат 2011 р.н. і молодше.

Змагання пройшли в цікавій, дружній атмосфері. Юні тенісисти та глядачі залишилися задоволеними проведенням та організацією.

Всі маленькі тенісисти, які тільки перший рік почали займатися цим видом спорту були нагороджені грамотами, тенісними м’ячами та солодкими призами.

Серед юнаків 2011 р.н. і молодше чемпіоном став Голубков Ярослав, срібним призером – Староконь Олександр, третє місце зайняли Гребенюк Ярослав і Варга Микита.

Серед дівчат золото виборола Берсон Єва, срібло – Шкудун Аліса, бронзовим призером стала Клим Інна. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, тенісними м’ячами та солодкими призами.

Підготували та провели змагання тренери-викладачі з настільного тенісу Світлана Братік, Надія Брус та Ніна Щуренко.