На Дніпропетровщині відбувся відкритий чемпіонат області зі скелелазіння.

24 Гру 2019 10:58 | Новини Нікополя

20 грудня змагання стартували в Нікополі з дисципліни на швидкість, в яких прийняли участь близько 70 спортсменів.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» під керівництвом тренера-викладача Олени Александрової вдало виступили на цих змаганнях.

Серед учасників 2010-2011 рр.н. срібним призером чемпіонату стала Бараннік Катерина, а Коломицева Дар’я виборола бронзову медаль. Дівчата були нагороджені грамотами та медалями.

З 21 по 22 грудня змагання продовжилися в місті Дніпро з дисципліни болдеринг, в яких прийняли участь близько 150 скелелазів з різних міст України.

Чемпіоном серед юніорів став Константинов Євген, срібну медаль завоював Константинов Андрій. Серед юнаків срібним призером став Лінкевич Кирило, а Кравченко Дмитро зайняв третє місце. Серед дівчат Петрук Вероніка виборола золоту медаль, а Панкратенкова Варвара стала бронзовою призеркою. Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Вікторію Лось та Олену Александрову з успішним виступом!