Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Триває реконструкція інфекційного відділення міської лікарні Марганця

Триває реконструкція інфекційного відділення міської лікарні Марганця
22 Мар 2019 10:22 | Новости Никополя

Осучаснена будівля з комфортними палатами і затишними коридорами. Такий вигляд матиме інфекційне відділення Марганецької міської лікарні. Медзаклад реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Внутрішнє оздоблення вже на фініші. Тривають зовнішні роботи. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Доступ до якісної медицини повинен бути у всіх мешканців області, незалежно від населеного пункту, в якому вони проживають. На цьому акцентує  Президент України Петро Порошенко. За чотири роки реконструювали та звели «з нуля» 36 медзакладів, –   зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Осучаснене інфекційне відділення міської лікарні матимуть і марганчани».

Будівлі інфекційного відділення Марганецької лікарні понад 30 років. За цей час – жодного капремонту. Споруда давно застаріла – протікав дах, непридатними стали й комунікації.

Нині заклад реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Будівля вже з новими покрівлею і вікнами. Триває термомодернізація фасаду, облаштування ґанків.

«Завдяки зусиллям обладміністрації матимемо гарний оновлений медзаклад, – сказала начмед лікарні Тетяна Лисенко. – Вже бачили, який сюрприз нам готують ремонтники всередині. Там таке чудове оздоблення, все – у весняних небесно-блакитних кольорах».

Всередині роботи на фініші. На 2-му поверсі вже миють та прибирають. Там облаштували палати для дорослих – на 10 ліжок.

«Раніше на другому поверсі у нас ніколи не було гарячої води і ванних кімнат. Одна вбиральня на всіх пацієнтів. Тепер у кожній палаті – і ванна, і туалет, і бойлер. Все – як і має

бути в інфекційному відділенні», – розповіла завідувачка відділення Маргарита Юрченко.

На першому поверсі облаштовують бокси для маленьких пацієнтів. Одночасно медзаклад зможе прийняти 15 дітей. Там підрядники вже завершують укладати кахель та стелити лінолеум.

Згодом осучаснять і територію навколо закладу – покладуть тротуарну плитку.

Після відкриття інфекційне відділення міської лікарні прийматиме мешканців Марганця та сіл Томаківського району.

Оставить комментарий

avatar
250