Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Використовуйте своє право на безоплатну правову допомогу

Використовуйте своє право на безоплатну правову допомогу
11 Мар 2019 11:25 | Новости Никополя

Конституцією України кожному гарантовано право на правову допомогу. У випадках, передбачених законодавством, така допомога надається безоплатно. Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.

Як отримати безоплатну первинну правову допомогу у Нікопольському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги?

Треба розрізняти безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, так як первинна доступна всім, а вторинна деяким категоріям громадян. Безоплатна первинна правова допомога це — надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Простіше кажучи, усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть прийти в Центр та проконсультуватися з будь-якого правового питання. Якщо особа не може скласти скаргу або заяву, юристи Центру допоможуть.

Оставить комментарий

avatar
250