Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Чим корисні перепелині яйця?

Чим корисні перепелині яйця?
1 Авг 2020 07:15

Перепелині яйця містяь багато речовин, які позитивно впливають на організм.

Збільшують метаболічну активність

Поліпшення метаболізму найчастіше вимагає зміни режиму харчування або звичок. У цьому процесі дуже допомагають перепелині яйця, так як завдяки високому вмісту вітаміну В вони сприяють підвищенню метаболічної активності. Кінцевим результатом є зменшення проблем з травленням і швидке спалювання калорій.

Зміцнюють кістки

Хоча кальцій є найвідомішим мінералом для розвитку кісток, є й інші речовини, які слід враховувати. У перепелиних яйцях міститься амінокислота лізин, яка має важливе значення для міцності кісток, особливо у дітей. Також організм отримує цинк і калій, що дозволяє знизити ризик остеопорозу або інших захворювань.

Зменшують ризик анемії

Деякі дослідження вказують на те, що перепелині яйця є хорошим продуктом проти анемії, так як вони збільшують рівень гемоглобіну. Це пов’язано в високим вмістом заліза — мінералу, який не тільки насичує киснем органи, тканини і клітини, а й підвищує імунітет.

Регулюють рівень цукру в крові

У раціоні багатьох людей присутня надмірна кількість солодкої і жирної їжі, що призводить до нестабільності цукру в крові. У свою чергу, це може викликати збільшення ваги і серйозні захворювання травної системи.

Перепелині яйця здатні регулювати рівень цукру завдяки низькому глікемічним індексом. Дослідження показують, введення їх в раціон допомагає людям з діабетом впоратися з дисфункцією.

Джерело: http://zdorovia.com.ua/

Поделиться материалом


Оставить комментарий

avatar
250