Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Безпечне літо: як укомплектувати аптечку на відпочинок на природі.

Источник: tv5

Безпечне літо: як укомплектувати аптечку на відпочинок на природі.
9 Июл 2019 07:30 | Новости Украины

Відпочинок на природі чи подорож до моря – найактуальніший варіант провести відпустку чи вихідні влітку. Аби убезпечити себе від будь-яких загроз лікарі радять брати з собою аптечку.

Ми вирішили дізнатися, що має бути в аптечці для пікніка чи прогулянки Хортицею за версією лікаря швидкої допомоги. За словами фахівця, перше, що повинне бути в аптечці — засоби власного захисту, такі, як гумові рукавички, клапан, плівка для штучної вентиляції легень або кишенькова маска для проведення штучної вентиляції постраждалим. Також там повинні бути захисні окуляри, на той випадок, якщо доведеться рятувати постраждалого від кровотечі. Окрім цього аптечна має компонуватися засобами зупинки кровотеч, такими як джгути, набір бинтів різного розміру стерильних та не стерильних, еластичних. В ідеалі там також мають бути ще кровоспинні засоби, яких на сучасному ринку представлено багато, і з ними може працювати людина без медичної освіти.

Такий перелік необхідних речей продається не в кожній аптеці. Джут, серветки, що зупиняють кров, можна придбати в лікарні. І саме про ці речі часто забувають, або вважають, що вони не потрібні. Важливо пам’ятати, аптечку сьогодні можна зібрати самостійно, та додати туди ті препарати, які необхідні індивідуально кожній людині. Брати мінімальний набір чи укомплектовувати її максимально — вибір особистий.

Мінімальний набір – ліки від головного болю, проти алергії, пластир бинт та перекис – обійдеться від 100 до 150 гривень. Повний набір препаратів, всі види бинтів, серветки та засоби від опіків – у 600-700 гривень. Тож ваша особиста безпека цілком доступна

Оставить комментарий

avatar
250