Нове на сайті


Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Юлія Тимошенко та «Батьківщина» вимагають негайної відставки Сольського з посади міністра аграрної політики

Юлія Тимошенко та «Батьківщина» вимагають негайної відставки Сольського з посади міністра аграрної політики
24 Кві 2024 16:07 | Новини України

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та її команда 23 квітня 2024 року зареєстрували у Верховній Раді постанову про відставку міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського з обійманої посади.

Як неодноразово попереджала і застерігала Юлія Тимошенко, вся земельна реформа виявилася аферою, яку влада узаконювала вночі, за зачиненими дверима, таємно, не допускаючи до обговорення аграріїв і громадськість. Тоді ж всупереч закону та регламенту під час розгляду закону про розпродаж сільськогосподарської землі «загубилися» правки від опозиції. Головним ідеологом авантюри із залишення українців без землі був керівник аграрного комітету Микола Сольський, якого лідерка «Батьківщини» звинувачувала у лобіюванні власних корупційних інтересів. Тепер же це підтвердило і Національне антикорупційне бюро.

«Батьківщина» вкотре наголошує, що розпродавати землю під час війни неприпустимо й цинічно, тому наполягає ухвалити розроблений нею законопроєкт, яким запроваджується негайний мораторій на розпродаж землі до кінця війни плюс п’ять років.

Нагадаємо, правоохоронці НАБУ повідомили про підозру міністру аграрної політики та продовольства Миколі Сольському у заволодінні державною землею на 291 мільйон гривень і намаганні заволодіти землею ще на 190 мільйонів.

Варто також нагадати, що Юлія Тимошенко та депутати «Батьківщини» ще у 2019 році звернулися до НАБУ із заявою, у якій вказали на конфлікт інтересів та корупцію в Комітеті Верховної Ради з питань аграрної політики під час розгляду закону про розпродаж землі. Тоді «батьківщинівці» вимагали від НАБУ порушення кримінальної справи та призупинення розгляду земельного закону.

(За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»)

Оставить комментарий

avatar
250