Нове на сайті

Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Юлія Тимошенко: Ми допоможемо уряду зробити ефективну систему надання медичної допомоги пораненим героям і героїням

Юлія Тимошенко: Ми допоможемо уряду зробити ефективну систему надання медичної допомоги пораненим героям і героїням
27 Лис 2023 18:57 | Новини України

На найближчому засіданні Тимчасової слідчої комісії щодо лікування та реабілітації військових, яку очолює Юлія Тимошенко, планується ухвалити рішення по 4 важливих пунктах.

Про це Голова партії «Батьківщина» повідомила в ефірі телемарафону.

Юлія Тимошенко висловила впевненість, що це стане початком кардинальних змін у системі воєнної медицини.

«Перше – це приведення обсягу фінансування для харчування наших поранених, які лікуються в комунальних лікарнях і госпіталях до рівня стандартів НАТО. Сьогодні, на жаль, фінансування недостатнє і воно організовано неправильно. Хоча допомагають у цьому волонтери, місцеві органи влади, фермери», – зазначила очільниця ТСК.

Друге рішення, як розповіла лідерка «Батьківщини», стосуватиметься суттєвого підвищення видатків на лікування поранених в комунальних лікарнях.

«В бюджеті на наступний рік ми вже врахували додатково 18 мільярдів гривень на лікування та реабілітацію наших героїв і героїнь, які отримали поранення на фронті», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, третє рішення ТСК стосуватиметься розширення національного переліку медичних препаратів, щоб лікарні могли закупити найкращі препарати для лікування поранених бійців.

«Четверте – заробітна плата для наших медиків. Вони роблять неможливе сьогодні – працюють вночі і вдень, надають допомогу найвищого рівня», – розповіла Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» наголосила, що фінансування лікування та реабілітації поранених воїнів має бути пріоритетом держави.

(За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»)

Оставить комментарий

avatar
250