Футболіст провалився під землю, святкуючи забитий гол (відео)

Джерело: Новости Ю Инфо

4 Лип 2023 22:01 | Новини України

Футболіст швейцарського «Цюріха» Бенджамін Коллолі провалився під землю, святкуючи забитий гол. Інцидент стався під час гри проти кіпрського клубу AEK в рамках Ліги Європи. Відео пригоди було опубліковано на YouTube-каналі FFS TV.

На 61-й хвилині матчу півзахиснику вдалося забити гол із пенальті, після чого він побіг у бік трибун своїх уболівальників. Коллолі успішно подолав одну загороду, але за іншим виявився рів. Встановлені на стадіоні камери зафіксували момент падіння футболіста.

Проте гра закінчилася для хавбека вдало. Гравці кіпрської команди не зуміли відігратися і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь швейцарського клубу. З автором голу все добре, Коллолі не отримав травм і провів на газоні усі 90 хвилин.