Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

В Україні сьогодні погоджено десять гуманітарних коридорів у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях – Ірина Верещук

В Україні сьогодні погоджено десять гуманітарних коридорів у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях – Ірина Верещук
8 Апр 2022 10:40 | Новости Украины

В Україні на 8 квітня погоджено десять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок російської збройної агресії, у Луганській, Запорізькій та Донецькій областях. Про це повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Зокрема, на Донеччині передбачається виїзд населення на власному транспорті з Маріуполя до Запоріжжя.

На Запоріжжі погоджено такі маршрути:

З Бердянська до Запоріжжя – пересування населення на власному транспорті; також будуть відправлені автобуси.

З міста Токмака до Запоріжжя – на власному транспорті. Також будуть відправлені автобуси. Місце збору – вулиця Шевченка, 5.

З міста Енергодара до Запоріжжя заплановано виїзд на власному транспорті. Ірина Верещук додала, що місцева влада оголосить місце збору автомобілів.

Крім того, буде можливість виїхати на власному транспорті з Мелітополя до Запоріжжя.

«Також ведемо перемовини про звільнення захоплених окупантами автобусів. У разі їх повернення місце збору людей – пожежна частина № 10», – повідомила віце-прем’єр-міністр.

Оставить комментарий

avatar
250