Новое на сайте

Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Ігор Жовква обговорив з дипломатичним радником Президента Республіки Кіпр подальші кроки щодо розвитку двосторонньої співпраці

Ігор Жовква обговорив з дипломатичним радником Президента Республіки Кіпр подальші кроки щодо розвитку двосторонньої співпраці
17 Мая 2021 17:40 | Новости Украины

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з керівником Дипломатичного офісу Президента Республіки Кіпр Кіріакосом Куросом.

Ігор Жовква подякував за незмінну політику Кіпру щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України та солідарність з нашою державою в умовах нещодавньої ескалації на сході України. Було відзначено, що наразі Російська Федерація відвела лише незначну частину сил і засобів від українських кордонів та з тимчасово окупованого Криму, тому подальший розвиток ситуації потребує пильної уваги з боку міжнародних партнерів України.

У контексті обміну думками щодо врегулювання кіпрського питання Ігор Жовква підтвердив відданість України резолюціям Ради Безпеки ООН щодо суверенітету й територіальної цілісності Кіпру та підтримку нашою державою зусиль ООН стосовно мирного розв’язання ситуації, що склалася.

«Наші країни на власному досвіді знають, що означає виклик тимчасової окупації частини території та скількох зусиль потребує мирне врегулювання», – відзначив заступник керівника Офісу Президента.

Оставить комментарий

avatar
250