Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Проходження третьої хвилі пандемії COVID-19 та підготовку до Великодніх свят обговорили на нараді у Президента України

Проходження третьої хвилі пандемії COVID-19 та підготовку до Великодніх свят обговорили на нараді у Президента України
19 Апр 2021 13:40 | Новости Украины

Ситуацію з проходженням третьої хвилі пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Глава держави порушив питання підготовки до Великодніх свят в умовах пандемії. «У нас є вже досвід відзначання таких важливих свят. Хоча у нас і триває вакцинація, однак скупчення людей на сьогодні і досі становлять загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливе свято Великодня, але пандемія корегує наші плани. Впевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят попереду, і ми знову будемо збиратися з родиною та друзями, але цьогоріч нам треба бути розважливими», — наголосив він.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що держава готується до Великодніх свят в умовах пандемії. Також очільник уряду повідомив, що за минулий тиждень по всій Україні захворіло на 14 тисяч менше людей, ніж за попередній. За його словами, кілька областей у Центральній та Західній Україні близькі до виходу з «червоної зони», ситуація в місті Києві залишається складною.

Оставить комментарий

avatar
250