Нове на сайті
Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

У Покрові відзначили день української державності

У Покрові відзначили день української державності
15 Лип 2026 17:50 | Новини Покрова
Тисячолітня історія. Незламний дух. Віковічна боротьба за власну ідентичність. Сьогодні, у День Української Державності, ці слова є потужним нагадуванням про наш віковий цивілізаційний вибір та глибоке національне коріння.
Ця важлива дата співпадає у часі з Днем Хрещення Русі – України, свідчить про шлях, який понад десять століть тому назавжди визначив європейський вектор розвитку нашого народу. Весь цей час українці відстоюють свою землю, мову, культуру, волю, право на незалежну та самостійну державу.
Віковічна боротьба за державність триває, сьогодні за неї віддають найдорожче наші мужні Захисники та Захисниці.
Висловлюючи шану Героям усіх часів, які відстоювали незалежність рідної землі, покровчани, представники влади поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за право України бути вільною.
У закладах культури та освіти міста згадували етапи державотворення нашої країни, говорили про цей історичний день, який є символом сили, єдності та незламності.
Пресслужба міського голови.
Цей матеріал став можливим за підтримки програми “Голоси України” / SAFE, що координується Європейським центром свободи преси та медіа спільно з Лабораторією журналістики суспільного інтересу. “Голоси України” / SAFE реалізується в рамках ініціативи Ганни Арендт за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Програма не впливає на редакційну політику, а даний матеріал містить виключно погляди та інформацію, отриману редакцією.

Оставить комментарий

avatar
250