НЕЛЛІ ЧУКАНІВСЬКА ВИГРАЛА ЗМАГАННЯ З ХАЙДАЙВІНГУ В НОРВЕГІЇ

31 Сер 2023 16:06 | Новини Покрова
Покровчанку Неллі Чуканівську заслужено вважають однією з найсильніших стрибунів хайдайвингу не лише України.
Чергова перемога тому підтвердження. З великим відривом від суперниць 16-річна спортсменка виграла змагання у Норвегії.
19 серпня там проходив турнір серед дорослих та юніорів з висотних стрибків у воду.
За його медалі і призи боролися представники Норвегії, Франції, Німеччини, Данії, Швейцарії, США, Нідерландів, Великобританії та України. Нашу країну у стрибках серед жінок представляла Неллі.
Випускниця СК“Манганіт” (м. Покров), учениця Дніпропетровського фахового коледжу спорту та підопічна тренерів Анастасії Янченко та Олега Вишиванова продемонструвала 3 стрибка програми з висоти 16 метрів і увійшла у фінальну частину змагань, яку складали 12 хайдайверів. У фіналі змагань заключної четвертої серії стрибків програми Неллі виконала складний елемент – два обороти назад з двома гвинтами. Це дало можливість виграти змагання і стати на верхню сходинку п’єдесталу. Найближчу суперницю покровчанка випередила аж на 21 бал.
Вітаємо Неллі Чуканівську та її тренерів з блискучим результатом, вболіваємо і бажаємо подальших перемог!