Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
12 Янв 2022 15:07 | Новости Покрова
Освіта
У закладах освіти минулого тижня тривала підготовка до нового семестру, а для школярів – канікули. Вихованці позашкільних закладів брали активну участь у святкових майстер-класах, заходах та конкурсах.
Медицина
На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 43 хворих, 5 пацієнтів знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1810 осіб , 36 — отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 156 виїздів.
Соціальна сфера
В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 44 громадян. Для отримання консультацій, довідок, оформлення запитів справ в інші райони звернулося 89 осіб. Надано 5 консультацій та прийнято два пакети документів у Шолоховому.
Опрацьовано 30 прийнятих справ.
Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі з шістьма родинами проведено роботу в телефонному режимі.
Опрацьовано 6 повідомлень про домашнє насильство.
17 особам продовжено термін дії договору на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома територіального центру. Двох осіб взято на обслуговування терцентру.
За тиждень здійснено перевірку достовірності інформації про майновий стан 35 громадян, щодо яких здійснюється фінансування бюджетних коштів, правильності призначення державних допомог та субсидій, достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання ВПО. Порушень не виявлено.
В управлінні обліковується 4482 отримувачів субсидій, 2809 отримувачів державних допомог, 1189 домогосподарств, де користуються пільгами, 292 учасники АТО, 412 ВПО.
У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.
Проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. З дотриманням карантинних норм, переважно дистанційно, організовано новорічні заходи.
У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”. Усі профорієнаційні заходи проходять в онлайн режимі.
Впродовж тижня для безробітних було проведено інформаційні вебінари та тренінги.
Комунальна сфера
Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали територію міста. У робочому ритмі працює «Універсал-Сервіс».
Міськводоканал виконав 10 заявок з водопровідних мереж.
Прес-служба міського голови.
 

Оставить комментарий

avatar
250