Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ

МІСТО ПОКРОВ ЗА ТИЖДЕНЬ
5 Янв 2022 11:14 | Новости Покрова

Освіта
У закладах дошкільної освіти п консультацій роведено новорічний челендж “З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік”.
Взято участь в обласному круглому столі з теми “Потенціали інноваційних технологій в інклюзивній освіті дітей дошкільного віку”.
Отримано навчально-методичні посібники для вчителів початкових класів НУШ, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
Медицина
На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебувало 72 хворих, 8 пацієнтів знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю.
До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1264 особи , 92 — отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.
Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 195 виїздів.
Соціальна сфера
В управлінні праці та соціального захисту населення з метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 36 громадян. Для отримання консультацій, довідок, оформлення запитів справ в інші райони звернулося 166 осіб.
Опрацьовано 12 прийнятих справ.
Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі з шістьма родинами проведено роботу в телефонному режимі.
Опрацьовано 6 повідомлень про домашнє насильство.
Вісьмом особам продовжено термін дії договору на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома територіального центру.
Для забезпечення людей з інвалідністю технічними засобами реабілітації, до обласного відділення фонду інвалідів передані заяви та особові справи 8 осіб.
За тиждень здійснено перевірку достовірності інформації про майновий стан 27 громадян, щодо яких здійснюється фінансування бюджетних коштів, правильності призначення державних допомог та субсидій, достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання ВПО. Порушень не виявлено.
В управлінні обліковується 4482 отримувачів субсидій, 2809 отримувачів державних допомог, 1189 домогосподарств, де користуються пільгами, 293 учасники АТО, 413 ВПО.
У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.
Проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. З дотриманням карантинних норм, переважно дистанційно, організовано новорічні заходи.
У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”. Усі профорієнаційні заходи проходять в онлайн режимі.
Впродовж тижня для безробітних було проведено інформаційний вебінар з загальних питань зайнятості, тренінг з техніки пошуку роботи.
Комунальна сфера
Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали територію міста. У робочому ритмі працює «Універсал-Сервіс».
Міськводоканал виконував заявки з водопровідних мереж.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250