Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Покров названо містом з кращою практикою місцевого самоврядування в Україні

Покров названо містом з кращою практикою місцевого самоврядування  в  Україні
24 Дек 2021 13:14 | Новости Покрова

Наша громада отримала перше місце у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”. Практика Центру первинної медико-санітарної допомоги визначена кращою у номінації “Розвиток медичної інфраструктури, матеріально-технічне забезпечення та доступність медичних послуг”.
— Ця перемога — визнання і достойна оцінка на самому вищому рівні тих змін, які відбувалися у первинній ланці медицини Покрова впродовж останніх років, — говорить директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Саламаха.
Церемонія нагородження переможців пройшла 21 грудня у Міністерстві розвитку громад і територій, яке проводить цей конкурс за підтримки Ради Європи. Цього року кращими визнано 28 практик місцевого самоврядування.
Спеціальну відзнаку і диплом І ступеня для нашої громади від міністра Олексія Чернишова отримала медичний директор ЦПМСД Людмила Пороховніченко.
Вже не вперше досвід Покрова знаходити кращі рішення поширюється і стає цікавим для інших громад країни. Впровадження е-медицини, модернізація медичного обладнання, зміцнення кадрового потенціалу, створення комфортних та безбар’єрних умов, збільшення кількості амбулаторій, відкриття фельдшерських пунктів, клініко-діагностичних кабінетів, кабінетів “ліжко денного перебування”, сольової та кімнати облаштованої нібулайзерами, налагодження міжнародної співпраці та реконструкції — все це поступово, але кардинально покращило якість надання первинної медичної допомоги у місті.
Нині це бачимо не лише ми, а й експерти. Покров вкотре підтвердив свою репутацію міста, яке не зупиняється, невпинно рухається вперед в інтересах громади.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250