Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

У ПОКРОВІ ПРОЙШОВ КОНКУРСІ «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА» В НЬОМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПОНАД СТА ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

У ПОКРОВІ ПРОЙШОВ КОНКУРСІ «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА» В НЬОМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПОНАД СТА ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ
22 Апр 2021 08:03 | Новости Покрова

Чорнобильську тему діти передавали через власне бачення трагедії, що вже 35 років відгукується народним болем.
Розділена навпіл історія, котру чорною смугою на «до» та «після» поділив Чорнобиль. Майже на кожному малюнку відображено наслідки «мирного атому» і Герої, що зупинили біду – ліквідатори.
Конкурс «Чорнобильська палітра» для Покрова є традиційним, проходить за спільної ініціативи громадської організації «Союз Чорнобиль» та міської влади. З року в рік збирає десятки учасників і не втрачає своєї актуальності.
— Ми вражені тим, як проникливо діти передають тему катастрофи, наскільки серйозно підходять до такого непростого завдання. Кожен малюнок вражає, примушує вкотре замислитись, що ми у відповіді за цей світ, — наголошувало журі конкурсу, члени ГО «Союз Чорнобиль», представники управління освіти, відділу культури виконкому.
«Чорнобильська палітра» охопила як школярів, вихованців позашкільних закладів, мистецьких і клубних осередків,так і дошкільнят — учнів закладів культури й освіти. Незважаючи на вік, діти передавали емоції, котрі об’єднували – сірим та чорним змальовували зруйнований реактор, окремо — Людину, що приборкувала невидимого ворога.
Кожна робота заслуговувала на увагу, на чому наголошувало журі, підкреслюючи, наскільки складне завдання перед ними поставало – обрати переможців.
Їхні імена будуть оголошені під час урочистостей, присвячених 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, 26 квітня, у день пам’яті та скорботи, котрий є трагічною датою нашої історії.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250