Новое на сайте
Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОКРОВА ПРИВІТАВ ПЕДАГОГІВ, ПЕРЕМОЖЦІВ ФАХОВИХ КОНКУРСІВ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПОКРОВА ПРИВІТАВ ПЕДАГОГІВ, ПЕРЕМОЖЦІВ ФАХОВИХ КОНКУРСІВ
25 Фев 2021 15:49 | Новости Покрова

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» по праву вважають одним з головних професійних освітянських змагань, котрий визначає рівень педагогічної майстерності, прагнення до вдосконалення фахових знань. З року в рік покровчани беруть у ньому участь і поточний навчальний етап не став винятком. 2021-й ознаменувався вагомими перемогами, наші викладачі увійшли до числа найсильніших педагогів Дніпропетровщини. Тетяна Висоцька, вчитель української мови та літератури СЗШ№6, зайняла III місце у другому турі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року — 2021». Призером цього конкурсу стала і викладач математики НВК№1 Марина Гаптельманова. Практичний психолог НВК№2 Світлана Слободюк отримала бронзу другого етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі».
З такими блискучими досягненнями освітян привітав міський голова Олександр Шаповал, який дякував педагогам за їхню працю, за любов до дітей та своєї професії, бажав подальших перемог та звершень.
Тепер з досвідом вчителів Покрова зможуть ознайомитися і їхні колеги, адже «Учитель року» — це ще й обмін думками та методиками. Головне ж, прекрасна можливість до самореалізації, розвитку творчого потенціалу.

Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250