Новое на сайтеИнтервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Серед лідерів освіти України 2020 – дитячий садок №21 м.Покров

Серед лідерів освіти України 2020 – дитячий садок №21 м.Покров
20 Янв 2021 08:14 | Новости Покрова

Щороку Національний проект «Педагогічний Олімп України» називає колективи, що мають високі результати навчальної та виховної діяльності, а також кращих педагогів, які зробили індивідуальний внесок в освіту і виховання.
Ідея та реалізація проекту належить Інституту проблем виховання НАН України, Національній академії педагогічних наук України та спілці освітян України за участі Офісу Президента України, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України.
Досягнення кращих професіоналів, новаторів, творчих педагогів-дослідників і фахівців освіти вносять до Почесної книги Педагогів України.
Приємно, що цьогоріч серед найкращих і освітяни Покрова. Досвід роботи педагогів КЗДО №21 «Казка» висвітлено у презентаційному виданні. За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти колективу присвоєно почесне звання «Лідер освіти України» – 2020. Керівника закладу Інну Дощенко нагороджено Почесною грамотою. Покровчани продемонстрували високий фаховий потенціал та високі професійні здобутки.
Вітаємо колектив «Казки» з таким вагомим досягненням, бажаємо завжди бути на висоті педагогічного олімпу.
Прес-служба міського голови.

Оставить комментарий

avatar
250