У Покрові Відбулися змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті Володимира Бойка

24 Жов 2019 08:58 | Новини Покрова

22 жовтня на бігових доріжках стадіону “Авангард” відбулися традиційні змагання з осіннього легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті тренера-викладача ДЮСШ “Манганіт” Володимира Бойка. Так юні спортсмени віддають шану людині, яка зробила дуже багато для розвитку легкої атлетики в місті, відкрила шлях у спорт багатьом покровчанам.

У змаганнях взяли участь 140 атлетів, які представляли 7 команд закладів освіти Покрова.

Забіги проводилися на дистанцію 800 м для дівчат і 1000 м для хлопців у двох вікових групах (5-9 і 10-11 класи).

У напруженій боротьбі школярі боролися за кожну секунду, аби принести перемогу своїй команді.

У першій віковій категорії (5-9 класи) перемогу вибороли спортсмени загальноосвітньої школи № 6. На другому місці команда школи № 9. І на третьому опинилися атлети Навчально-виховного об’єднання.

Що стосується другої групи учасників (10-11 класи), то “золото” тут також вибороли представники шостої школи. “Срібло” у вихованців НВК № 2 і “бронза” в активі СЗШ № 9.

Команди переможці, призери та кращі спортсмени, які здобули призові місця в особистому заліку, були нагороджені грамотами управління освіти.