Новое на сайте


Интервью
Новости области
Новости Украины
Объявления
Афиша

Освітяни Покрова ділились досягненнями

Освітяни Покрова ділились досягненнями
22 Мар 2019 09:10 | Новости Покрова

Понад півтисячі учасників з усіх куточків України а також Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США та Франції зібрала ювілейна Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”.

Традиційно учасниками головної освітянської події року стали представники Покрова. З 14 по 16 березня у Києві свої напрацювання презентували методичний кабінет міського управління освіти, НВО, СЗШ №9 та Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Покровчани взяли участь у насиченій змістовній програмі, яка передбачала науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, експертні дискусії, тренінги за участі авторитетних фахівців, вчених та представників різних освітянських напрямків.

За результатами участі методичний кабінет, НВО та СЗШ №9 було відзначено дипломами за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Проект ЦППРК, представлений у номінації “Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій — ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікаційних кадрів” отримав срібну медаль.

Оставить комментарий

avatar
250