Бронза Кубку Європи у Артема Бубиря

Бронза Кубку  Європи  у Артема Бубиря
24 Лип 2019 12:45 | Новини Покрова

Бронзову  медаль юніорського Кубку Європи нещодавно здобув колишній вихованець Покровської Дитячо-юнацької спортивної школи  сімнадцятирічний Артем Бубир.

Нині  він виступає за  спортивний клуб “Дзюдо-Дніпро”.  Тренують спортсмена два сильних тренери — перший  наставник  Сергій  Сінілов  та Родіон  Кохановський.

У Чехії, де з 20 по 21 липня  проходив Кубок  Європи серед юніорів, Артем виступав у складі української  збірної. У ваговій  категорії до 81 кг здобув бронзу. Це важливий результат, адже ці  змагання  є одним  з етапів відбору до чемпіонату світу і Європи U 21.

Це  друга у  нинішньому сезоні міжнародна  нагорода  юнака. Місяць назад у венгерському місті Пакше  він фінішував з сріблом юніорського Кубку Європи.

Бажаємо нашому земляку подальших професійних успіхів  та найвищих сходинок спортивного п’єдесталу.