Нове на сайті


Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

На Дніпропетровщині проходить тиждень імунізації

На Дніпропетровщині проходить тиждень імунізації
24 Кві 2024 21:55 | Обласні новини

Дніпропетровщина долучилася до Європейського тижня імунізації. Він покликаний нагадати про важливість щеплень. Особливо дітей – від інфекційних хвороб. Про це розповіли під час брифінгу в Дніпропетровській ОВА.

«Зараз маємо бути ще уважнішими до здоров’я – свого та близьких. Через постійну міграцію людей інфекції можуть розповсюджуватися більш стрімко. Тому важливо дотримуватися Національного календаря щеплень. Так зможемо уникнути спалахів хвороб», – зазначає завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Портних.

До списку входять імунізація від туберкульозу, гепатиту B, кору, паротиту, краснухи та дифтерії. А ще – правця, кашлюку, поліомієліту та хіб-інфекції.

«Всі обов’язкові щеплення безоплатні. У будь-який час згідно з віком дитина чи дорослий може звернутися до свого сімейного лікаря та отримати його. Навіть якщо ви пропустили вакцинацію, медик вам допоможе розібратися з цим і визначити оптимальний час», – підкреслила Валентина Портних.

Оставить комментарий

avatar
250