Нове на сайті


Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

У 33 школах Синельниківщини працюють офіцери безпеки 

У 33 школах Синельниківщини працюють офіцери безпеки 
23 Кві 2024 19:05 | Обласні новини

Вже у 33 навчальних закладах Синельниківщини втілюють пілотний проєкт «Офіцер служби освітньої безпеки». Поліцейські запобігають надзвичайним ситуаціям. А якщо така станеться – допоможуть оперативно та грамотно зреагувати. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

 «Ми вже бачимо позитивний ефект від реалізації проєкту. Навіть самі діти стали почувати себе спокійніше. Не кажучи вже про педагогів та батьків, які постійно тривожаться за школярів, – розповідає начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Синельниківської РВА Людмила Михайлова. – До того ж поліцейські несуть ще й певну освітню функцію. Розповідають дітям, наприклад, про поводження з вибухонебезпечними предметами».

Приєдналися до проєкту Дніпровський, Криворізький, Кам’янський та Павлоградський райони. Загалом – понад сто шкіл Дніпропетровщини.

Офіцери організовують пропускний режим до навчального закладу. Пильнують, щоб на території не було сторонніх. Реагують на правопорушення, якщо такі стануться. За необхідності – викличуть патруль. Слідкують і за тим, щоб діти спускалися в укриття під час повітряної тривоги.

Оставить комментарий

avatar
250