Нове на сайті

Інтерв'ю
Новини області
Новини України
Оголошення
Афіша

Для працівників Дніпропетровської ОВА провели майстер-клас з надання першої меддопомоги 

Для працівників Дніпропетровської ОВА провели майстер-клас з надання першої меддопомоги 
1 Бер 2024 00:35 | Обласні новини

У Дніпропетровській ОВА розпочали цикл тренінгів з надання першої меддопомоги. Навчатимуть держслужбовців і працівників комунальних підприємств. Першими приєдналися департамент соцзахисту й Центр соціальної допомоги та підтримки. 

«Такі ініціативи важливі. В умовах війни варто бути готовим до всього. Вміти надати першу допомогу правильно. Чіткі дії в екстрених ситуаціях можуть врятувати життя. Тому ми розпочали навчальний курс для працівників департаментів, комунальних установ. На допомогу нам пришли тренери Товариства Червоного Хреста», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Кваліфіковані фахівці пояснили, як оцінити ситуацію, надати невідкладну допомогу та грамотно взаємодіяти з екстреними службами.

«Обговорили алгоритми. Як поводитися с потерпілим, оглянути його та місце події. Також підняли важливу тему – правила виклику «швидкої». А ще, як допомогти до її приїзду», – розповіла регіональна координаторка з надання першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Катерина Усіченко.

Оставить комментарий

avatar
250